Fashion

Bikiny slaví už své šedesáté narozeniny

3. srpna 2008 v 10:00
Bikiny slaví tuto sezónu už své 60. narozeniny. A přes své úctyhodné stáří se stále u žen těší velké oblibě. Celé ve zlatém provedení je v této sezóně nosí například německá topmodelka Eva Padbergová, sexy symbol roku 2005.
Co je na bikinách tak vzrušující? Právě jemná hranice mezi tím, co odhalují, a co nechávají zakryté. "Jsou tak malé, že na svou nositelku prozradí všechno, až na dívčí jméno její matky," nechal se údajně slyšet vynálezce bikin, Francouz Louis Réard.

Bikiny

2. srpna 2008 v 10:00
Zima je pryč, jaro je tady a pomalu nám slunce začíná připomínat, že za pár měsíců nastoupí léto. Pro většinu z nás je léto spojené hlavně s relaxem, sluněním se a vodou. Nedílnou součástí letního šatníku musí byt plavky, i pokud jste neplavci. Obzvlášť něžné pohlaví si může vybírat.
Dneska nahazuji pár, podle mého povedených, fotek modelů anglické značky JG4B. Super střihy, barvy a vzory dělají z těch několika centimetrů látky opravdový oděv. Go baby!

Nejlepší e-shopy s oblečením (podle mě)

10. července 2008 v 17:22 | Hayden
Perfektní výběr oblečení.. a různých věciček a botiček.. :) Za dva dny máte hadříky doma :)
Taky tak..
Můžete nakupovat v obou obchodech zároveň, ktaže když si objednáte z každýho obchodu něco pošlou vám to dohromady a platíte jen jedno poštovný a balný... akorát mi dost vadí doba dodání, která se pohybuje týden a více.. :(.. ale zase v Metalshopu si můžete koupit věci s potiskem různých skupin atd. :)

Plavky rok 2008

24. června 2008 v 17:49 | sarinkamikisek.blog.cz
I letos vám přinášíme podrobnou zprávu ze světa plavek. Co se bude nosit na všech světových plážích? Čím oslníte i v těch nejluxusnějších letoviscích a jak vypadat i při nedokonalé postavě naprosto skvěle? Čtěte dál.

Plavky 1

24. června 2008 v 17:45
Taky docela slušná inspirace nemyslíte?

Vyber si plavky

24. června 2008 v 12:28 | dvounulinka.blog.cz
Jaké plavky ti budou slušet nejvíce, udělej si test a hned to zjistíš !!!
TYP A
Jsi sportovkyně, která potřebuje plavky, které z ní nejen udělají svůdnou slečnu, ale také budou praktické a nebudou tě nijak omezovat. Dáváš přednost jednodušším stylům a barvám, ale nějaká ta originalita čas od času taky neuškodí!
TIP: 1. Old Navy, 2. O´Neill, 3. Old Navy, 4. Speedo
TYP B
Jsi veselá a kamarádská, ráda se bavíš. Nudné nesmí být ani tvé oblečení, natož letní plavky. Vyber si zkrátka cokoliv, co to padne do oka a budeš mít radost v něčem takovém vyrazit k vodě za sluníčkem!
TIP: 1. Rip Curl, 2. Old Navy, 3. American Eagle Otfitters, 4. French Connection
TYP C
Co se oblečení týče, máš super vkus. Upřednostňuješ jednoduchou krásu a eleganci před nápadnými vzory a křiklavými barvami. Každopádně ani to neznamená, že tvé plavky musí být obyčejné a nezajímavé, naopak!
TIP: 1. Old Navy, 2. American Eagle Otfitters, 3. Rip Curl, 4. Andreas Sarda
 
 

Reklama
Reklama