Victoria Beckham přibrala a je spokojená!

17. srpna 2008 v 12:03 | Jackie | Super.cz |  Stars&hubnutí
Co dokáže pouhá změna adresy?! Z vychrtlé neurotičky Victorie Beckham (34) se po prvním roce stráveném v L. A. stává krásná a uvolněná žena. Trojnásobná matka se cítí skvěle a poprvé je se svým vzhledem spokojená.

Za jejím nadšením stojí nová dieta založená na superjídlu - fermentovaných sojových bobech nattó, po níž manželka slavného fotbalisty dokonce nabrala 4 kg! "Jen v sandálech, s vlasy nedbale sepnutými dozadu a jemným make-upem vypadá nejméně o 5 let mladší než v módní 'plné polní'," míní přátelé.

Nová dieta z Japonska má prý navíc mimořádně pozitivní vliv na Victoriiny odvěké problémy s pletí, kterou čistí díky množství proteinů, vitaminů a minerálů. "Nattó chutná odporně a příšerně smrdí, ale pro žádoucí účinky ho stačí jíst jen malé množství," tvrdí Victoria. Sama konzumuje dvě misky denně a někdy je doplní rýží. Díky tomuto objevu mohla vysadit drastické diety a konečně si dopřát to, co má ráda - třeba zmrzlinu ze zeleného čaje a zami­lované šampaňské.

Příjemným vedlejším účinkem je zvýšené množství energie a radost Victoriina manžela Davida Beckhama (33). "Hrozně se jí zvedlo sebevědomí," prozrazuje kamarádka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama