Líbání je lék

28. srpna 2008 v 15:39 | http://www.dokonalezeny.cz/ |  Tips
Naše rty a ústa obsahují citlivá nervová zakončení. Vášnivý polibek vám proto může zmírnit i bolesti. Lékaři tvrdí, že polibek je specifickým druhem preventivního očkování.
Působí na imunitu
Sliny totiž obsahují velké množství bakterií, z nichž je 80% společných všem lidem a 20% individuálních. Při polibku se bakterie přenášejí a ty cizí vyvolávají v organiznau stav pohotovosti - moblizují imunitní systém, který začíná produkovat protilátky. Sliny zabraňují tvorbě zubního kazu, neutralizují kyselý plak a masáž dásní jazykena je zase prevencí proti paradentóze. Díky endorfinu, který je bohatě obsažený ve slinách, lze prokazatelně zmírnit bolest v těle. A protože po polibku dýcháme místo dvacetkrát šedesátkrát za minutu, mívá ten, kdo se často líbá, méně problémů se žaludkem, žlučníkem i krevním oběhem.
Je to fajn
Není to inspirativní? Zejména když je libání tak příjemné a zdravé ... Pokud chcete, aby vaše líbání bylo příjemné i pro druhou stranu, používejte správné dentální gely, které ústa dezinfikují (novinkou je gel z jadérek grepů - Citrovital dentální gen. Líbání i omlazuje, prototže současně procvičuje 38 svalů obličeje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

ano
ne
nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama